Zwrot towaru

Odstąpienie od umowy

Regulamin zwrotu towaru:

1. Kupującemu przysługuje 14 dni kalendarzowych (od momentu otrzymania towaru) na odstąpienie od umowy bez podawania przyczyny.

2. Kupującemu, który jest przedsiębiorcą i dokonuje zakupu związanego z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą lub zawodową NIE PRZYSŁUGUJE PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY.

3. Aby skorzystać z możliwości odstąpienia od umowy, kupujący może skorzystać z formularza zwrotu lub poinformować pisemnie naszą firmę o chęci odstąpienia od niniejszej umowy, przesyłając stosowne pismo na adres:

Altech Izabela Piotrowska

ul. gen. Stefana Grota Roweckiego 91

52-232 Wrocław

4. Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, kupujący musi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych odesłać towar.

5. Zwrot towaru musi nastąpić na adres:

Altech Izabela Piotrowska

ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 91

52-232 Wrocław

tel.: +48 793 556 889

6. Koszty zwrotu towaru pokrywa kupujący.

7. Odsyłany towar musi zostać odpowiednio zapakowany, tak aby uniemożliwić uszkodzenia towaru w trakcie transportu.

8. W przypadku odstąpienia od umowy, nasza firma zwraca kupującemu całą otrzymaną płatność, w tym koszty dostawy. Jeśli kupujący przy zakupie wybrał inny sposób dostarczenia towaru niż najtańszy oferowany, dostępny sposób dostawy, wówczas nasza firma zwraca równowartość odpowiadającej najtańszej opcji dostawy dostępnej w danej ofercie.

9. Nasza firma dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument. Nie przyjmujemy zwrotnych przesyłek pobraniowych !

10. Zwrot płatności następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od odstąpienia od umowy - zwrotu towaru na adres podany w punkcie 5.

11. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktów będące wynikiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktów.

12. W przypadku obniżenia wartości towaru, wynikające z używania lub niewłaściwego obchodzenia się z produktami, nasza firma ma prawo do potrącenia wartości, przy zwrocie płatności otrzymanej od kupującego.

13. W przypadku odstąpienia od umowy przed otrzymaniem zamówionych produktów, ale w momencie kiedy są on już wysłane, kupujący zostanie obciążony kosztami wysyłki.

 

Szybki kontakt
Zadzwoń: +48 793556889
Napisz: skyfenster@gmail.com
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.